Saturday 16th February 2019

4BBB STABLEFORD – ACCUMULATOR – SANDY CROWE SPONSORED DAY  Winners:  Lesley Merry & Jan Ede 46 points Runners up:  Anne Madigan & Jenny McCarron 44 points 3rd: Lorraine Arnaudon & Judy Lonza 43 points NTPs: 3rd Ginger & Luvvy – Read More …

Wednesday 13th February 2019

STABLEFORD – TURA Versus BERMAGUI CHALLENGE – GAME 1 Division 1 (0 – 24) Winner:  Ruth Thompson (20) 33 points Runner up:  Barb Rees (23) 30 points Division 1 (25 – 34) Winner: Sandra Coates (32) 35 points (WINNER OF Read More …

Saturday 9th February 2019

STABLEFORD – JAN EDE SPONSORED DAY Division 1 (0 – 26) Winner:  Ruth Thompson (19) 29 points C/B Runner up:  Jenny McCarron (23) 29 points C/B Division 2 (27 – 45) Winner: Sandra Coates (32) 32 points (WINNER OF DAY) Read More …

Saturday 2nd February 2019

PAR – CELLARBRATIONS-MERIMBULA SPONSORED DAY Division 1 (0 – 26) Winner:  Wendy Moon (19) Square Runner up:  Sandra Crowe (10) -2 Division 2 (27 – 45) Winner: Stephanie Shaw (39) 36 Square (WINNER OF DAY C/B) Runner up: Betty Richards Read More …

Wednesday 30th January 2019

STABLEFORD – SEETO, DODD & DWYER (NATIO) SPONSORED DAY Division 1 (0 – 25) Winner:  Mara Roberts (22) 36 points Runner up:  Anne Madigan (20) 35 points Division 1 (26 – 35) Winner: Carolyn Gale (31) 32 points Runner up: Read More …

Saturday 26th January 2019

AUSTRALIA DAY MEDLEY STABLEFORD –   Division 1 (0 – 26) Winner:  Mara Roberts (22) 37 points Runner up:  Therese Strangman (23) 34 points Division 2 (27 – 45) Winner: Stephanie Shaw (39) 36 points Runner up: Serena Garrett (45) Read More …

Wednesday 23rd January 2019

IRISH FOURBALL WITH TWIST – KATHY SOUTTER SPONSORED DAY Winners:  Rae Grange, Jo Kichenside, Lesley Merry & Kerry Seeto 81 + bonus 5 points Runner ups:  Jan Dobson, Betty Richards, Davina Pickering & Liz Frauenfelder 80 + bonus 5 points Read More …

Wednesday 16th January 2019

STABLEFORD –  ANNUAL STREET CHALLENGE Division 1 (0 – 25) Winner:  Edna Beech (25) 40 points (WINNER OF DAY) Runner up:  Myriam Van Hock (20) 36 points Division 2 (26 – 32) Winner: Carolyn Gale (31) 35 points Runner up: Read More …

Saturday 12th January 2019

STABLEFORD Division 1 (0 – 26) Winner:  Jan Dobson (26) 29 points C/B Runner up:  Jenny McCarron (23) 29 points Division 2 (27 – 45) Winner: Stephanie Shaw (40) 36 points Runner up: Marcelle Burton (34) 35 points NTPs: 3rd Read More …

Wednesday 9th January 2019

STABLEFORD – 9th JANUARY Division 1 (0 – 25) Winner:  Therese Strangman (24) 38 points (WINNER OF DAY) Runner up:  Joy Stewart (24) 35 points C/B Division 2 (26 – 32) Winner: Helen Pearsall (27) 34 points Runner up: Gerri Read More …